Posted on

Naše tvůrčí skupina vyrábí pro obec Čimelice zpravodaj, který se v okresním kole soutěže Redakční listy roku 2020 umístil na prvním místě, v krajském kole pak obsadil místo druhé a postoupil do celorepublikového závěrečného kola.

Chcete i Vy pro svou obec podobný zpravodaj, který by lahodil oku a byla by radost ho číst?

Žádné šablony, nic takového. Váš zpravodaj musí být jedinečný. Design vytvoříme zcela nový a dle Vašich přání a požadavků.

Je na Vás, jak budete zpravodaj distribuovat. Můžete si ho tisknout na vlastní obecní tiskárně. Tato metoda je ale poněkud nákladnější. Aby zpravodaj vypadal dokonale, je dobré (taktéž i cenově výhodné) si pro vytvoření jeho papírové podoby vybrat nějakou tiskárnu. Každá tiskárna má však své požadavky na dokument a jeho nastavení, kvůli jejich vlastním tiskařským strojům.

Hoďte starosti za hlavu! Stačí nám pouze sdělit, jakou tiskárnu jste si vybrali a my už se s ní na všem domluvíme.

Jsme stále s Vámi. Když už se pro nás rozhodnete, nehrajeme si na nedostupné.

Během celého procesu tvorby zpravodaje jsme s Vámi. Můžeme případně převzít řízení emailové schránky zpravodaje a podobné činnosti. Dále můžeme pořádat různá školení. Jak psát dokument připravený k sazbě, jak připravit fotografie pro tisk a vlastně i další věci, které se týkají právě vydávání zpravodaje. Jednoduše řečeno. Se vším Vám rádi poradíme!

Pro děti pravidelně ZDARMA přispíváme vlastní omalovánkou a jsme schopni vyrábět i různé logické hry (např. bludiště). Nemusíte tak shánět a kupovat licence k obrázkům, které nejsou vaše.


Podívejte se na nejnovější vydání Čimelického zpravodaje ZDE!


Zaujali jsme Vás nebo Vám naopak není něco jasné a chcete se zeptat? KONTAKTUJTE NÁS


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *